معرفی کتاب Open Space: People Space 2 Reviewed by Momizat on . (Innovative Approaches to Researching Landscape and Health(Open Space: People Space 2 Edited by :CatharineWard Thompson,Peter Aspinall and Simon Bell سال انتشار (Innovative Approaches to Researching Landscape and Health(Open Space: People Space 2 Edited by :CatharineWard Thompson,Peter Aspinall and Simon Bell سال انتشار Rating:

معرفی کتاب Open Space: People Space 2

(Innovative Approaches to Researching Landscape and Health(Open Space: People Space 2
Edited by :CatharineWard Thompson,Peter Aspinall and Simon Bell

سال انتشار: می ۲۰۱۰
ناشر: T & F Books UK

01

این کتاب تحت عنوان راهکارهای ابتکاری در تحقیق در زمینه معماری منظر و سلامت (فضای باز: فضای مردمی) شامل جمع‌آوری مطالب  و تحقیقات مختلف در زمینه تاثیر معماری منظر بر سلامت مردم به خصوص سالمندان و کودکان می‌پردازد. ویراستارهای این کتاب محققین و متخصصین معماری منظر می‌باشند که در مرکز مطالعات فضای باز دانشگاه ادینبورگ به مطالعات تخصصی در این زمینه می‌پردازند. «سایمون بل»، از جمله ویراستارهای این کتاب است که کتب متعددی از او از جمله منظر، الگو، ادراک، فرایند به فارسی نیز ترجمه شده است.
در این کتاب مطالب بسیار آموزنده ای برای دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکترای معماری منظر وجود دارد که از آن جمله می‌توان به روشهای تخصصی مشاهده میدانی و نیز بحثی در باب تئوری آفوردنس اشاره کرد.

منبع:

http://www.amazon.co.uk/Innovative-Approaches-Researching-Landscape-Health/dp/B003KVKWJU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1289374058&sr=1-2

ارسال یک دیدگاه

| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا