معرفی کتاب Landscape Architectural Research Reviewed by Momizat on . Landscape Architectural Research Inquiry, Strategy, Design ELEN DEMING SIMON SWAFFIELD همانطور که تعامل بین معماری منظر با سایر رشته‌ها گسترش می‌یابد و جریان اط Landscape Architectural Research Inquiry, Strategy, Design ELEN DEMING SIMON SWAFFIELD همانطور که تعامل بین معماری منظر با سایر رشته‌ها گسترش می‌یابد و جریان اط Rating:

معرفی کتاب Landscape Architectural Research

Landscape Architectural Research
Inquiry, Strategy, Design
ELEN DEMING
SIMON SWAFFIELD

01

همانطور که تعامل بین معماری منظر با سایر رشته‌ها گسترش می‌یابد و جریان اطلاعات مربوط به این زمینه روز به روز تنوع و رشد پیدا می‌کند؛ به‌طور فزاینده‌ای برای معماران منظر این مسئله مطرح و مهم می‌شود که قادر به انجام طیف مؤثری از راه‌کارها و استرتژی‌های پژوهش در راستای اعتبار بخشیدن به دانش خود در این زمینه باشند.
این کتاب چارچوبی را برای پیشبرد بهتر تفکر طراحی با رویکرد منطقی و خلاقانه از طریق بیان روش‌های زیر ارئه می‌دهد:

  • بیان نمونه‌های موردی که نشان می‌دهند چگونه گستره استراتژی‌های تحقیقات ارائه شده در زمینه‌های علمی گوناگون به‌طور موفقیت‌آمیزی در طراحی و به صورت تجربی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • بیان چشم‌انداز جدید روابط میان نظریه، تحقیق، تجربه و …، رابطه‌ای که به‌طور خاص در معماری منظر وجود دارد.
  • بیان دانش‌های جدیدی که از رابطه میان کارهای پژوهشی و نوآوری‌های تجربی در معماری منظر بوجود آمده‌اند.

کتاب معرفی شده نوشته Simon R. Swaffield استاد دانشگاه لینکلن و M. Elen Deming  مدیر گروه معماری منظر دانشگاه ایلی‌نویز در سال ۲۰۱۱ میلادی است.

ارسال یک دیدگاه

| ترجمه شده توسط وبسایت هیــگز | ذره ی خدا

بازگشت به بالا